Władze Stowarzyszenia

ZARZĄD

Brak  – Prezes

 

Konrad Kowalski – I Wiceprezes

Absolwent AWF Poznań na kierunku Wychowanie Fizyczne w specjalności organizacja i zarządzanie sportem, posiadający licencję trenera UEFA B. Wychowawca oraz nauczyciel w klasie sportowej o profilu Piłka Nożna w Szkole Podstawowej nr 45 im. ORP „Poznań” w Poznaniu. Były trener młodzików w I lidze poznańskiej WZPN . Aktualnie szkoleniowiec grup młodzieżowych w Polonii Poznań. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał nie tylko na polskich boiskach, ale również na stażach trenerskich w Szkocji (FC Spartans Edynburg) oraz w Anglii (FC Norwich City).

„Zdobyte doświadczenie chcę wykorzystać do budowy systemu szkolenia w TS Polonia Poznań począwszy od najmłodszych grup żaków. Chcę w tym zakresie współpracować ze szkołami, Wydziałem Sportu Urzędu Miasta oraz Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej. Kierunki rozwoju to piłka męska oraz kobieca. Dzięki tworzeniu zespołów dziewcząt klub ma szansę stać się silnym ośrodkiem szkolenia piłkarskiego kobiet w Poznaniu. Systematyczna praca z młodzieżą pozwoli stopniowo zwiększać zasięg działania w regionie.”

k.kowalski@tspolonia.pl

 

Justyna Czudzińska – Sekretarz

Manager sprzedaży z wieloletnim stażem. W wieku juniorskim związana sportowo z AZS Poznań jako zawodniczka sekcji koszykówki. Obecnie kierownik kobiecej sekcji I-ligowej drużyny TS Polonia Poznań. Od kilkunastu lat prowadzi sportowy rozwój córki, która trenuje piłkę nożną.

„Swoje doświadczenie, które zdobyłam od czasu gry córki w drużynach chłopców klubu „Błękitni Owińska”, poprzez przygodę w turnieju „Mała Piłkarska Kadra Czeka”, aż do powołania do reprezentacji makroregionu i wreszcie debiutu w wieku 15 lat w seniorskiej drużynie I ligowej Polonii Poznań, chciałabym wykorzystać podczas  pracy w TS Polonia. Moim głównym celem jest budowa odpowiednich struktur i atmosfery oraz ułatwienie rekrutacji młodym adeptkom tego sportu tak, aby uprawianie tej pięknej dyscypliny umożliwić jak największej grupie chętnych, od żaków do seniorów.”

j.czudzinska@tspolonia.pl

 

Piotr Mandrysz – Członek Zarządu

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu na kierunku Europeistyka oraz Abertay University of Dundee na kierunku European Economy and Management. Obecnie pracownik znanej w Poznaniu firmy działającej w branży transportu publicznego, a także właściciel firmy zajmującej się pozyskiwaniem dotacji z UE. Czynny zawodnik występującej w A klasie drużyny seniorów Polonii Poznań.

Pomoc Polonii Poznań w tych trudnych dla niej czasach traktuję jako swój obowiązek. Chciałbym być łącznikiem pomiędzy zawodnikami grającymi w klubie i jego władzami. Polonia Poznań jest specyficznym klubem, w którym tylko współpraca wszystkich zainteresowanych stron jest w stanie przynieść owoce. Swoje wieloletnie doświadczenie w pracy dla dużego przedsiębiorstwa i doświadczenie w zarządzaniu firmą, znajomość finansów i umiejętność ich pozyskiwania w formie grantów i dotacji chciałbym wykorzystać w jak najlepszy sposób dla dobra klubu i jego członków.

p.mandrysz@tspolonia.pl

 

Karolina Grześkowiak – Członek Zarządu

k.grzeskowiak@tspolonia.pl

KOMISJA REWIZYJNA

  1. Wojciech Dolatkowski – Przewodniczący.
  2. Zbigniew Mrówczyński – członek komisji.
  3. Artur Pieniak – członek komisji.
  4. Sławomir Stachowiak – zastępca.
  5. Zuzanna Zawicka – zastępca.

KOMISJA DYSCYPLINARNA

  1. Paweł Tyl – Przewodniczący.
  2. Zbigniew Mrówczyński – członek komisji.
  3. brak – członek komisji.