Kadra trenerska

Michał Waraczyński – I trener

Licencja UEFA A

Dyplomowany nauczyciel WF oraz trener I klasy. Doświadczenie zawodnicze zdobywał w takich klubach jak Olimpia Poznań, Warta Poznań czy 1920 Mosina. W swojej karierze trenerskiej prowadził zarówno zespoły młodzieżowe (UKS Stoper Poznań, Jadwiżański KS, GKS Dopiewo, SKS Poznańska 13, LOSSM), seniorskie męskie (Poznańska 13, GKS Dopiewo), jak i seniorskie kobiece (Warta – Opel Niedbała Poznań, Koziołek Poznań). Aktualnie trener kobiecej sekcji Polonii Poznań oraz II trener Reprezentacji Polski Kobiet.

m.waraczynski@tspolonia.pl

 

Damian Nawrocik – II trener

Wychowanek Lecha Poznań. W barwach tego klubu zdobył Puchar Polski w roku 2004. Łącznie w ekstraklasie dla Lecha jak i Arki Gdynia zagrał 95 razy strzelając 14 goli. Od dziecka jest zafascynowany Brazylijskim futbolem. Od 5 lat zajmuje się trenowaniem dzieci. Współzałożyciel i trener przez 2 lata w Eaglets Academy we Wrexham 2 lata trener w Polish FC Juniors w Blackpool. Trener techniki i dryblingu w grupach młodzieżowych Lecha Poznań.

d.nawrocik@tspolonia.pl

 

Krzysztof Apolinarski – trener bramkarzy

Krzysztof Apolinarski lat 47. Przygodę z piłką nożną rozpoczął w rodzinnym mieście w klubie Warta Śrem. W 1989r przeszedł do Lecha Poznań gdzie grałem do roku 1994. Następnie rok spędził w Warcie Poznań. Kolejne 2 lata to gra w Kujawiaku Włocławek, następnie pół roku gry w Stilonie Gorzów. Po powrocie do Kujawiaka w meczu z Cracovią doznał kontuzji, która wykluczyła go z dalszej gry w piłkę. Po kilku latach wrócił na boisko i amatorsko grał w KS Luboński, Lechia Kostrzyn, a w wieku 41 lat zakończył przygodę z piłką w klubie Patria Buk.

k.apolinarski@tspolonia.pl

 

Bartosz Grobelny – fizjoterapeuta

Swoje doświadczenie opiera na pracy w różnych klinikach o profilu fizjoterapeutycznym. Łączy pracę manualną z oddziaływaniem ruchowym gdzie stwarza warunki umożliwiające prawidłowy powrót do stanu zdrowia. Do każdego pacjenta podchodzi z dużym zaangażowaniem. W swojej pracy zajmuję się dodatkowo drużynami sportowymi. Związany jestem z Polskim Związkiem Piłki Nożnej gdzie od blisko dwóch lat opiekował się reprezentacją młodzieżową w piłce nożnej kobiet do lat 19. Obecnie od ponad roku znajduje się w sztabie medycznym seniorskiej kadry polski kobiet w futsalu oraz męskiej reprezentacji młodzieżowej U-20 w piłce nożnej na trawie. Pod swoją opieką ma również drużynę AZS UAM Futsal – kobiety.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach w formie czynnej jak i biernej. Pomagają mi one jeszcze lepiej zrozumieć dolegliwości pacjentów oraz dostosować plan terapii w celu uzyskania najlepszego efektu leczniczego.

Paweł Tyl – kierownik zespołu

telefon +48 661 807 604