Fizjoterapia

Klub współpracuje z Kliniką Interlab – Fizjoterapia. Zawodnicy którzy po uzgodnieniu z trenerem zostaną skierowani na konsultację prosimy aby rejestrowali się na wizytę korzystając z poniższych danych kontaktowych.
INTERLAB-FIZJOTERAPIA

Adres28 Czerwca 1956 r. 161/1, 60-505 Poznań

Tel: 600 129 838

fizjoterapeuta@tspolonia.pl


Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB zostało założone w 1993 r., jako jedna z pierwszych niepublicznych placówek zdrowotnych w Wielkopolsce, w oparciu o sprawdzone wzorce z krajów Europy Zachodniej i USA. Od początku celem działań było świadczenie usług diagnostycznych i leczniczych na najwyższym poziomie, w jednym miejscu, w sposób kompleksowy, umożliwiający skrócenie czasu ustalania diagnozy i jak najszybsze zaoferowanie pacjentowi optymalnego leczenia i rehabilitacji.

Zespół wybitnych specjalistów z wielu dziedzin zapewnia optymalną opiekę lekarską i rehabilitacyjną pacjentom z różnymi schorzeniami. Dostępne są konsultacje profesorskie z dziedziny hematologii, ginekologii i położnictwa, dermatologii, ortopedii oraz laryngologii.

W 2012 r. utworzono nowocześnie wyposażony gabinet rehabilitacji z profesjonalną kadrą o międzynarodowym doświadczeniu, oferujący pomoc w rehabilitacji ortopedycznej, kardiologicznej, neurologicznej oraz rehabilitacji sportowej.

Jesteśmy magistrami fizjoterapii, dyplomowanymi terapeutami manualnymi MT, zajmującymi się pracą z pacjentami w celu kompleksowego leczenia ich bólu i dysfunkcji narządu ruchu.
 
Nasze doświadczenie zdobywaliśmy poprzez kilkuletnia pracę w placówkach zdrowia w Polsce oraz za granicą (Wielka Brytania, USA, Hiszpania). Cały czas poszerzamy nasze horyzonty, odbywamy szkolenia z nowoczesnych metod fizjoterapii jak również sami prowadzimy szkolenia dla pacjentów, prowadząc przy tym badania we współpracy z ośrodkami klinicznymi, rozwijamy się naukowo.
 
Skupiamy się na leczeniu przyczyn, a nie jedynie objawów. Nasze gabinety to nowoczesne miejsce, gdzie pod nadzorem wykwalifikowanego i doświadczonego terapeuty, mogą Państwo skorzystać z najnowszych metod leczenia.
 
Specjalizujemy się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz personalnym treningu medycznym. Naszym celem jest także edukacja pacjenta co do codziennej poprawnej ergonomii pracy oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.
 
Nasza placówka jako jedyna w Wielkopolsce może pochwalić się takimi nowinkami technologicznymi jak bieżnia antygrawitacyjna ALTER- G, SALUS TALENT, czy Drenaż limfatyczny LYMPHASTIM, które pomagają nam w pracy oraz znacząco przyspieszają czas powrotu do zdrowia!
 

SUKCES NASZEJ TERAPII TKWI W PRAWIDŁOWEJ DIAGNOZIE I KOMPLEKSOWYM LECZENIU KAŻDEGO PACJENTA.