TS Polonia Poznań przegrywa w Szczecinie

Piłkarki Polonii Poznan występujące w Makroregionalnej lidze juniorek przegrały na wyjeździe z Olimpią Szczecin 7:0

28 kwietnia 2019r. rozegrałyśmy przedostatni mecz Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych z drużyną Olimpii Szczecin. Do Szczecina jechałyśmy jak na każdy nasz mecz w bojowym nastroju. Bo my nigdy się nie poddajemy, walczymy do końca. I tak też było w tym meczu. Choć przewaga cały mecz była po stronie piłkarek Olimpii Szczecin my walczyłyśmy by zdobyć choć jedna bramkę. Niestety nie udało się. Cały mecz przegrałyśmy 7: 0. Należy zaznaczyć, że pomimo tak wysokiej przegranej i braku zmian w naszej drużynie na boisku dałyśmy z siebie wszystko i miałyśmy parę dobrych sytuacji pod bramką przeciwniczek.
Chciałyśmy też podziękować naszemu Trenerowi, choć nie zawsze wykonujemy w 100% jego założenia przedmeczowe, ale który cały czas w nas wierzy, oraz naszym Rodzicom – Kibicom, którzy nas wspierają jeżdżąc za nami na mecze i niejednokrotnie tracąc głos podczas kibicowania. Bardzo dziękujemy.
5 maja 2019r. o godz. 14.00 na boisku MOSiR na Śródce w Poznaniu rozegramy ostatni mecz Makroregionalnej Ligii Juniorek Młodszych z drużyną juniorek młodszych Lechii Gdańsk. Na mecz ten serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Źródło: Polonia Poznań – Juniorki – Nieoficjalna strona.