TS Polonia Poznań – Błękitni Owińska 4:1

Piłkarze Polonii Poznań od zwycięstwa rozpoczęli rundę wiosenną.

W sobotę 30 marca 2019 roku, drużyna Polonii po długich przygotowaniach rozpoczęła rundę wiosenną.
Pierwszym rywalem w nowej rundzie była drużyna Błękitnych Owińska, która w pierwszej rundzie pokonała na własnym boisku drużynę Polonii 3:1.
Mecz dla zespołu Polonii nie zaczął się dobrze, ponieważ już w 15 minucie spotkania goście objęli prowadzenie za sprawą Jakuba Piksy. Jednak pozostałą część meczu przebiegła zgodnie z planem. W 30 minucie Patryk Tyrzyk strzelił bramkę na 1:1, a 10 minut później Marek Waraczyński wyprowadził nas na prowadzenie (2:1). W drugiej połowie Polonia stwarzała kolejne groźne sytuację, ale dopiero w 76 bramkę na 3:1 zdobył Piotr Mandrysz, a zaledwie 2 minuty później wynik spotkania ustalił Jędrek Ratajczak. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Bardzo optymistycznie nastawia nas dobry start w rundzie wiosennej i liczymy, że uda nam się wywalczyć górne miejsce w tabeli.

Źródło: Polonia Poznań – Seniorzy