TS Polonia Poznań – KA4 Respect Krobia 1:0

Piłkarki TS Polonii Poznań wygrały w meczu makroregionalnej ligi juniorek z zespołem KA4 Respect Krobia 1:0

W niedzielę juniorki młodsze Polonii Poznań rozegrały drugi mecz Makroregionalnych rozgrywkach. Spotkanie z K4respect Krobia zapowiadało się bardzo obiecująco jako derby Wielkopolskie w kategorii juniorek. W meczu było dużo akcji z jednej jak i drugiej strony. W pierwszej połowie zawodniczki K4respect dobrze konstruowały akcje na wysokości pola karnego Polonii ale bramkarka Poznanianek Zuzanna Zajączkowska w tym meczu pokazywała bardzo dobrą formę. Zawodniczki Polonii Poznań umiejętnie grały w ataku i broniły pola karnego. Drugi mecz z koleii dobrze zagrała Hanna Smól podobnie jak cała pozostała część zespołu w obronie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0 po rozpoczęciu drugiej połowy na 30 metrze boiska piłkę odzyskała Zuzanna Gessler a po bardzo ładnym strzale przelobowala bramkarke K4respect dala prowadzenie Polonii. Druga połowa była bardzo emocjonująca tak juniorki z Polonii Poznań ostatecznie zdobyły 3 punkty na własnym boisku wygrywając 1:0.

Autor: Sebastian Przybylski

Polska Piłka Kobiet: MLJM Grupa A: Polonia Poznań – KA4 resPect Krobia 1:0