Porażka Polonii Poznań na start Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych U16

Trener Juniorek młodszych o pierwszy meczu w rozgrywkach Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych U16

Wczoraj został rozegrany pierwszy mecz makroregionalnej ligi juniorek młodszych u 16 w Gorzowie Wielkopolskim. Mimo wyrównanego meczu dziewczyny z Gorzowa Wlkp zdobyły 1 bramkę z karnego. Zawodniczki z Poznania starały się przez Pierwszą połowę wyrównać, ale dziewczyny z Gorzowa broniły się bardzo dobrze. W drugiej połowie było już mniej nerwowo dziewczyny z Poloni zaczęły chętniej atakować bramkę rywalek. Jednak po stracie piłki koło 30 metra naszej bramki Gorzów strzelił nam bramkę drugą. Po staraniach całego zespołu z Poznania Polonia Poznań przegrała na wyjeździe 2:0. Jak na pierwszy taki mecz można pogratulować dziewczynom za wolę walki i ambicje!
Bardzo dziękujemy kibicom z Poznania czyli naszym rodzicom, że tak nas dopingowali i byli z nami Polonia hej

Źródło: Polonia Poznań – kobieca piłka