Kłos II Zaniemyśl – Polonia Poznań

Piłkarze Polonii Poznań w meczu A-klasy wygrali z zespołem Kłos II Zaniemyśl 0:1

Od samego początku to Polonia narzuciła swój styl gry. Pierwsza połowa to dobra gra naszego zespołu, co zaowocowało bramką Ratajczaka – piękny strzał był nie do obrony dla bramkarza!

Niestety w 39 minucie doszło do bardzo groźnej sytuacji. Rozgrywający bardzo dobre zawody Dominik Studziński, podczas ofiarnej interwencji zderzył się głową z obrońcą gospodarzy. Sytuacja była na tyle dramatyczna, że wezwano karetki, by zabrały obu zawodników do szpitala. Przerwa w meczu trwała około godzinę.

Po całej sytuacji poziom widowiska drastycznie spadł, a oba zespoły myślały już chyba tylko o tym, jak spędzi niedzielne, pomeczowe popołudnie.

Sklad: Pieniak – Adamek, Matysiak, Siemion, Tuliszka – Studziński D., Studziński W., Bartnicki – Ratajczak, Stachowiak, Waraczyński.

Zagrali także: Owsianny, Łukaszewski.

Źródło: Polonia Poznań – Seniorzy