„Trzeba Mieć Jaja?” – ruszamy z akcją crowdfundingową!

Akcja „Trzeba Mieć Jaja”, która trwa od lipca br. wchodzi teraz w kolejny etap. Na stronie Fans4Club ruszyła akcja crowdfundingowa, której pierwszym celem jest zebranie kwoty 50 000 zł na funkcjonowanie klubu w rozgrywkach Ekstraligi. 

Rok 2018 przyniósł jeden z największych sukcesów w historii klubu. Piłkarki TS Polonia Poznań wywalczyły awans do Ekstraligi Kobiet. Po ogromnej radości jaka panowała wśród zawodniczek oraz zarządu klubu przyszedł czas na podjęcie trudnych decyzji.

Z przyczyn licencyjnych piłkarki nie mogą rozgrywać domowych spotkań na swoim obiekcie, konieczne jest wydzierżawienie innego obiektu co niesie za sobą dodatkowe koszty dla klubu, kolejne problem to dalsze wyjazdy niż w I lidze, dochodzą koszty podróży, hoteli, wyżywienia.

TS Polonia Poznań jako klub, który posiada zaledwie garstkę sponsorów oraz partnerów, którym z tego miejsce chcemy bardzo podziękować, a także otrzymujący niewielką dotację z miasta stanął przed bardzo trudną decyzją, gdyż obecne finanse nie pozwolą na spokojne funkcjonowanie klubu z zespołem na poziomie Ekstraligi Kobiet.

Razem z Wami chcemy zebrać kwotę 50 000 złotych, która pozwoli na bilansowanie budżetu klubu w rozgrywkach ekstraligi. Ciężko pracujemy nad pozyskaniem nowych środków od sponsorów, robimy wszystko aby TS Polonia Poznań mogła normalnie funkcjonować. Jednak bez waszego wsparcia nie damy rady. Pokażmy wszystkim, odpowiadając na pytanie „Trzeba Mieć Jaja?”, że żeńska piłka nożna wbrew kłodom rzucanym prawie na każdym kroku wybroni się dzięki wspaniałym ludziom, którymi jesteście WY nasi kibice!

Każdy uczestnik projektu, w zamian za swój wkład, będzie mógł wybrać nagrody związane z TS Polonia Poznań. Pokażmy wszystkim, że jesteśmy razem z dziewczynami w tym trudnym momencie w jakim znalazł się klub.

Dołącz do akcji już dziś!!!