AZS PWSZ Wałbrzych – TS Polonia Poznań 5:1

W meczu 4. kolejki Ekstraligi, piłkarki Polonii Poznań przegrały na wyjeździe z AZS PWSZ Wałbrzych 5:1

Mecz w Wałbrzychu dobrze rozpoczął się dla podopiecznych trenera Waraczyńskiego. Już w 2 minucie meczu świetnym strzałem z około 40 metrów popisała się Cywińska i poznanianki prowadziły 0:1. Radość piłkarek z Wielkopolski nie trwała jednak długo bo dwie minuty później za sprawą Małgorzaty Mesjasz na tablicy wyników mieliśmy remis. W dalszej części spotkania gra się wyrównała jednak gola na wagę prowadzenia po pierwszych 45 minutach strzeliły na dwie minuty przed końcem pierwszej płowy zawodniczki z Wałbrzycha.

Po 15 minutach przerwy gra toczyła się w środkowej strefie boiska. W końcówce jednak piłkarki Polonii Poznań musiały uznać wyższość bardziej doświadczonych piłkarek zespołu gospodarzy i w ostatnich piętnastu minutach meczu straciły trzy bramki.

AZS PWSZ Wałbrzych – TS Polonia Poznań 5:1 (1:2)