Promo4Sport nowym partnerem TS Polonia Poznań

Z przyjemnością możemy wszystkim naszym kibicom przedstawić nowego partnera naszego klubu, którym została firma Promo4Sport.

Firma Promo4Sport z Murowanej Gośliny k. Poznania zajmuję się profesjonalną obsługą klubów i organizacji sportowych, a także sportowców w zakresie marketingu oraz PR-u.

„Bardzo się cieszę, że nasza firma może dołożyć swoją cegiełkę do funkcjonowanie klubu z tak długą historią.” – powiedział Jan Ilski z firmy Promo4Sport.

„W Polsce, a szczególnie w Wielkopolsce kobieca piłka nożna jest dyskryminowana o czym może świadczyć sytuacja Polonii Poznań, klub który osiągnął awans do ekstraklasy kobiet nie ma odpowiednich warunków aby rozgrywać spotkania na własnym obiekcie. Chcemy wspólnie z klubem pokazać wszystkim kibicom, a także firmom czy władzom, że żeńska piłka jest równie atrakcyjna co męska i warto ją wspierać.” – dodaje Ilski.

Współpraca z firmą Promo4Sport została zawarta na rok czasu. Agencja z Murowanej Gośliny w ramach zawartej umowy będzie wspierać swoim doświadczeniem Towarzystwo Sportowe Polonia Poznań w działaniach marketingowych. Pierwsze efekty tej współpracy już niedługo ujrzą światło dzienne.