Drugi Festyn Sportowy

9 czerwca na stadionie Polonii miało miejsce sporo ciekawych wydarzeń. Jednym z nich był festyn z okazji zakończenia sezonu.

O godzinie 10.00 na Harcerskiej 5 zawitał Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak który osobiście pogratulował seniorkom awansu do Ekstraligi kobiet. Następnie o 11.00 rozpoczął się mecz barażowy o awans do II kobiet pomiędzy Polonia II Poznań a Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. Wynik końcowy pierwszego meczu to 0:3 i mamy nadzieję na odwrócenie losów barażu w rewanżu w najbliższą sobotę o 16.00 na boisku gości.

Najbardziej jednak wyczekiwanym wydarzeniem zwłaszcza przez najmłodszych sympatyków Polonii był festyn z okazji zakończenia sezonu. Fakt, iż nasze zespoły nadal uczestniczą w rozgrywkach w niczym nie przeszkadza, ponieważ tradycją staje się, iż taki festyn odbywa się w pierwszej połowie czerwca.

Tym razem na uczestników czekały: animatorzy na stanowiskach artystycznych, słodki oraz ciepły poczęstunek, konkurs z nagrodami, turniej firm i sponsorów, konkurs strzelecki oraz mecze z udziałem dzieci i rodziców. Ponadto zarząd klubu wyróżnił zespoły seniorskie wręczając pamiątkowe koszulki z okazji zwycięstwa w swojej lidze: seniorów w B-klasie, seniorek w 1 lidze kobiet oraz seniorek II w III lidze kobiet.

Trzy godziny wspólnej zabawy minęły niczym pendolino:) a w przyszłym roku mamy nadzieję świętować kolejne awanse na nowym stadionie, ale o tym już niedługo…

Za pomoc w organizacji festynu w szczególności pragniemy podziękować naszym sponsorom i darczyńcom: Radzie Osiedla Główna, Stanley Centrum Medyczne, Mirox, Fundacji PBG, Stemplomat.pl, Cukierni Brojs, Menas, Menoluk oraz wszystkim rodzicom, zawodnikom i Członkom Zarządu TS Polonia Poznań.