Wygrywamy z Olimpią!

Pomimo braku kilku zawodników z pierwszego składu, podopieczni Andrzeja Ostańskiego zdołali pokonać w dzisiejszym sparingu IKP 1:2.

Pierwsza połowa to optyczna przewaga Olimpii w której ograniczaliśmy się do kontr. W 14 minucie FANTASTYCZNYM uderzeniem z połowy boiska, popisał się nasz najbardziej doświadczony zawodnik, czyli Przemysław Bartnicki. 3 minuty później po kolejnej dobrej kontrze faulowany w polu karnym został Ratajczak, który pewnie zamienił rzut karny na bramkę.

W drugiej połowie gra się wyrównała i oba zespoły miały kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek, jednak tylko Olimpia zdobyła swojego jedynego gola po rzucie rożnym.

Na pochwałę zasługuje nasza linia obrony, której zawodnicy mieli kolejno: 18 lat (zmiennik 19 lat), 19 lat oraz 21 lat. Wraz z doświadczonym i niezawodnym Łukaszem Tuliszką tworzyli mur (prawie) nie do przejścia.

Jednak słowa uznania należą się całemu zespołowi, bo każdy kto grał w tym sparingu, zostawił mnóstwo zdrowia na boisku. Bardzo cieszy zaangażowanie jak i styl w którym pokonujemy Olimpię. Dziś na boisku było widać DRUŻYNĘ!

Zawodnikom Olimpii dziękujemy za dobry mecz i życzymy powodzenia w zbliżającej się rundzie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *