Woman CUP 2018 w Międzychodzie

Na zakończenie roku bardzo dobry turniej w wykonaniu zawodniczek Polonii, które w każdym spotkaniu, były stroną przeważającą. W meczach nie rozstrzygniętych jak z Polonią Środa, który był w opinii organizatorów ozdobą tego turnieju to Polonia Poznań była bliższa zwycięstwa. Natomiast w półfinale i finale mimo wielu okazji Polonii brakło skuteczności. Szkoda akcji meczu w finale w wykonaniu zawodniczek Polonii, które na 30 sekund przed końcową syreną po bardzo szybkiej wymianie piłki z z obrony do ataku wybrały nie skuteczne rozwiązanie. Rzuty karne w półfinale lepiej wykonały piłkarki Polonii, a w finale zawodniczki Juny.


Wyniki Polonii Poznań II
 GRUPA A
Warta Międzychód II-Polonia 1:4
Polonia Poznań-Polonia Środa 0:0
Czwórka Kostrzyn-Polonia 0:5
Półfinał
Lubuszanin Drezdenko-Polonia 1:1
Rzuty karne 7:8
Finał
Polonia-Juna Trans St.Oborzyska 0:0
Rzuty karne 2:3
Klasyfikacja
1.Juna Trans Stare Oborzyska
2.Polonia Poznań II
3.Polonia Środa
4.Lubuszanin Drezdenko
5.Warta Międzychód I
6.Warta Śrem
7.Czwórka Kostrzyn nad Odrą
8.Warta Międzychód II
Wyróżnioną zawodniczką w Polonii została Maria Nowak,
a najlepszą bramkarką turnieju została Adrianna Raś i była to zasłużona nagroda indywidualna. Cieszymy się z gry jaką nasz zespół prezentuje, dziewczyny chcą pracować i się nieustannie rozwijać. Wymagamy od nich podwójnego zaangażowania, aby nabywać umiejętności piłkarskie-podsumowali trenerzy Jarosław Soboniak I Maxwell Kalu.
Dziewczyny gratulacje!!!
W turnieju zagrały
Adrianna Raś-Kaja Dziergas, Julia Witczak, Angelika Lewicka, Nadia Cieślak, Maria Nowak, Dorota Małecka, Zosia Mager, Zosia Rosińska.