Mistrzowie Sportu Wielkopolski 2017 NOMINACJA

TS Polonia Poznań według Kapituły Redakcji „Głosu Wielkopolskiego” uzyskała nominację do plebiscytu Mistrzowie Sportu 2017 w kategorii „Najpopularniejsza Drużyna Roku 2017”.

Plebiscyt Mistrzowie Sportu Wielkopolski 2017 to rozszerzenie dotychczasowej formuły akcji, mającej na celu docenienie najpopularniejszych sportowców, juniorów, trenerów oraz drużyn sportowych przez mieszkańców Wielkopolski. Wraz z Marszałkiem Województwa Wielkopolskiego oraz Prezesem PKOL (patroni honorowi naszego plebiscytu) oraz Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej chcemy docenić sportowców z lokalnych drużyn i  trenerów, którzy prowadzą swoich podopiecznych do sukcesów oraz odkrywać juniorów, którzy już teraz przejawiają ogromy talent sportowy.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci wszystkich kategorii zostaną wybrani w każdym z wielkopolskich powiatów oraz w Poznaniu. Awansują oni do wojewódzkiego finału zachowując zdobyte głosy.

 

Głosowanie

Głosowanie w kategoriach powiatowych odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i będzie trwało od 15.12.2017 roku, godziny 20 do 5.01.2018 roku do godz. 22.00.

Głosując za pośrednictwem SMS Premium uczestnik otrzymuje kod na e-wydanie „Głosu Wielkopolskiego”.

Głosowanie  na TS „Polonia” Poznań, Piłka nożna, za pomocą SMS pod nr 72355 o treści DWR.320 koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT (2 zł + VAT).

Szczegółowe informacje oraz aktualne wyniki plebiscytu można znaleźć w serwisie internetowym:

http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/mistrzowie-sportu/a/mistrzowie-sportu-najpopularniejsi-sportowcy-trenerzy-i-druzyny-wielkopolski-zaczynamy-glosowanie,12738645/

http://www.gloswielkopolski.pl/nasze-akcje/mistrzowie-sportu/a/mistrzowie-sportu-poznan-aktualne-wyniki,12768037/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *