„Złota Szóstka”

16 grudnia zespól żaków starszych udał się na turniej rocznika 2009 o Puchar Prezesa KS „Karolinka” Koziegłowy.

Zawody rozpoczęły się mało optymistycznie ponieważ na miejsce dotarło tylko 5 zawodników i musieliśmy wesprzeć się dwiema zawodniczkami z grupy Trener Eweliny. Pech chciał że przed pierwszym meczem rozchorował się Alan Ignasiak, który ostatecznie nie wziął udziału w turnieju.

Po losowaniu trafiliśmy do grupy A, w której przyszło nam rywalizować z Juniorem Koziegłowy, Karolinką Koziegłowy oraz Błękitnymi Owińska. Pierwszy mecz w grupie wygraliśmy 2-1 z Juniorem po bramkach Tomka Sobczaka i Szymona Biniaka. Należy dodać, że w tym spotkaniu graliśmy o jedengo zawodnika mniej. W kolejnym meczu wsparci Julką i Zuzią przegraliśmy z gospodarzem turnieju 0-2. Ostatnie spotkanie w grupie zakończyliśmy wysoką wygraną 4-0. Bramki w tym spotkaniu strzelili 2x Tomek, Szymon oraz Marcel Kaczmarek.

Po fazie grupowej przyszedł czas na walkę o miejsca 1-4. W półfinale po zaciętym meczu pokonaliśmy zwycięzce grupy B – Piasta Kobylnice 3-2 a łupem bramkowym ponownie podzielili się Tomek, Szymon i Marcel. Tym samym w wielkim finale o pierwsze miejsce zmierzyliśmy się z UKS Talenty.

Mecz finałowy był bardzo wyrównany a obfity w akcje strzeleckie. Ostatecznie wygraliśmy 4-3 i to Polonia mogła cieszyć się z pierwszego miejsca. W finałowym spotkaniu bramki strzelili 2x Szymon, Tomek oraz Marcel. Dziękujemy zawodnikom wraz z naszym bramkarzem Szymonem za dzień pełen emocji i gratulujemy I miejsca w turnieju. Podziękowania również dla rodzin naszych uczestników za wsparcie i obecność na turnieju.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *