Orliczki grały w „Polibuda Cup”

W ostatnim tygodniu listopada nasze orliczki brały udział w pierwszym w tym roku turnieju halowym „Polibuda Cup”.

Do rozgrywek przystąpiło 12 zespołów. Z fazy grupowej wyszliśmy z drugiego miejsca. O miejscu w grupie zadecydował konkurs rzutów karnych , ponieważ mieliśmy taką samą ilość punktów oraz ten sam bilans bramkowy. Radość dziewczyn była ogromna kiedy okazało się ,że to nasza drużyna lepiej wykonywała „jedenastki”. Do 1/4 finalu przystąpiliśmy rozstawieni z nr 2. Naszym rywalem była mocna drużyna Orlika Poznań. Niestety w tym pojedynku musieliśmy uznać wyższość przeciwnika ,przegrywając 2-5 i tym samym musieliśmy zadowolić się grą o miejsca V-VI. W meczu o miejsce z AKF Poznań wyszliśmy na dwubramkowe prowadzenie , jednak w końcówce spotkania nasza defensywa popełniła błędy po których wynik spotkania zakończył się remisem 2-2. O miejscu w turnieju po raz kolejny musiały zadecydować rzuty karne. Emocji było co nie miara. To była najdłuższa seria karnych całego turnieju, aż 8 zawodników z obu drużyn podchodziło do piłki. Ostatecznie przegraliśmy i ostatecznie zajęliśmy VI miejsce. Zebraliśmy cenne doświadczenie podczas turnieju, które na pewno zaprocentuje w dalszej edukacji piłkarskiej naszych zawodniczek. Czekamy na kolejne sportowe emocje z udziałem naszych dziewczyn. Kolejny turniej już 16 grudnia w Owińskach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *